• Свеж
Shanrya Деца Качување Скалило, Качување Скалило, Лесно да се Грижи Отпорен на Вода за Возрасни Затворен Децата на Отворено

Shanrya Деца Качување Скалило, Качување Скалило, Лесно да се Грижи Отпорен на Вода за Возрасни Затворен Децата на Отворено

Rating 
DEN 1896.00

Од стока
Во магацинот

7 Ib Applicable Сценарија : Дома, децата облека продавница, забавен и фитнес место, заедница хоризонтална шипка, багажникот Пакет Листа : 1 x Качување Скалило.Децата качување вештини може да се промовира координација на децата тело и да ги направи пофлексибилен и повеќе одзив. На далечина и височина се постојано се менува кога маратон.Исто така, може да се практикуваат движење вештини, бидејќи сите делови од телото треба да бидат мобилизирани да се координираат работата кога маратон.Исто така, може да се практикуваат движење вештини, бидејќи сите делови од телото треба да бидат мобилизирани да се координираат работата кога маратон. Убава пластични качување скалило има промени на недостатоците на традиционалните дрвени качување на скали.Качување им овозможува на децата да ги почитуваат животната средина од нова перспектива. Децата качување вештини може да се промовира координација на децата тело и да ги направи пофлексибилен и повеќе одзив.Изработени од пластичен материјал, лесно да се грижи, вода и сонце отпорни на високи практичност. Качување им овозможува на децата да ги почитуваат животната средина од нова перспектива. Изработени од пластичен материјал, лесно да се грижи, вода и сонце отпорни на високи практичност.L30cmxΦ3cmx H200cm/11.Секој пат кога ќе се искачи на ново место, тоа ќе ви донесе нова смисла и искуство за детската визија.

Детални спецификации

Condition:
100% brand new
Item Type:
Children climbing ladder
Material:
Plastic
Color:
Red
Product Size:
Approx.L30cmxΦ3cmxH200cm/11.8x1.2x78.7in
Maximum Load:
Approx.150KG/330.7Ib
Applicable Scenarios:
Home, children's clothing store, amusement and fitness place, community horizontal bar, trunk
Package List:
1 x Climbing Ladder :

Додатоци на производи