• Свеж
Контрола на пристап на Тастатурата, Лесно да го Инсталирате, Трајни производи за Пристап на Системот за Контрола, Чувствителен Изграден во Врата Функција, Водоотпо

Контрола на пристап на Тастатурата, Лесно да го Инсталирате, Трајни производи за Пристап на Системот за Контрола, Чувствителен Изграден

Rating 
DEN 1603.20

Од стока
Во магацинот

Со 1 сет на реле сув контакт сигнали, 1 сет на земјата јачина на ПРИТИСОК, 1 сет на излезот копчето интерфејс, 1 сет на врата интерфејс. Доаѓа со rainproof маска, овозможува да се користи слободно во дивина. Компатибилен со 1000 корисникот картички, можете и да го поставите 3-6 цифра лозинка, таа има 3 различни го отклучите методи : картичка, лозинка, карта + лозинка.Се однесува на повеќето големи контрола на пристап на системот. Изработен од ABS пламен retardant материјал, побезбедно, трајни, анти-штета и анти-подесувате, погодна за вградување во различни средини.Доаѓа со rainproof маска, овозможува да се користи слободно во дивина.Со 1 сет на реле сув контакт сигнали, 1 сет на земјата јачина на ПРИТИСОК, 1 сет на излезот копчето интерфејс, 1 сет на врата интерфејс.Се однесува на повеќето големи контрола на пристап на системот.Лесно да инсталирате и да работат врз основа на напредна технологија, брза идентификација брзина, висока чувствителност.Функција : 1.Изработен од ABS пламен retardant материјал, побезбедно, трајни, анти-штета и анти-подесувате, погодна за вградување во различни средини. Лесно да инсталирате и да работат врз основа на напредна технологија, брза идентификација брзина, висока чувствителност.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Пристап Controller Material : ABSColor : Како слика shown User Капацитет : 1000 Корисникот Cards Operating Фреквенција : 125 Khz (лична Карта)Оперативни Актуелни : .

Детални спецификации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Access Controller
Material:
ABS
Color:
As picture shown
User Capacity:
1000 User Cards
Operating Frequency:
125Khz (ID Card)
Operating Current:
Working Voltage:
DC12V
Interface:
Wiegand 26 Bits
Operating Temperature:
-10℃-60℃
Swiping Distance:
Approx. 0-10cm/0-3.9in
Features:
With Doorbell Function
Dimensions:
Approx. 11.5 x 7.3 x 2cm/4.5 x 2.9 x 0.8in
Package List:
1 x Access Controller :
1 x Waterproof Cover :
1 x Waterproof Cover Mat :
10 x Key Tag :
1 x Instruction :
2 x Wire Harness :

Додатоци на производи