• Свеж
UpBright 42V AC/DC Адаптер Компатибилен со Freego EV K7 K7-S K7-10 ES-18sA ES-06X ES-06C ES-06C3 ES-08S V1.9 ES-08S2 ES-08S3 Б8 A8 36V Литиум Li-ion Батерија Eectric Скутер 42VDC Напојување Полнач

UpBright 42V AC/DC Адаптер Компатибилен со Freego EV K7 K7-S K7-10 ES-18sA ES-06X ES-06C ES-06C3 ES-08S V1.9 ES-08S2 ES-08S3 Б8 A8

Rating 
DEN 1199.76

Од стока
Во магацинот

5 инчен Виткање Електричен Удар Скутер Напојување.Up Bright Нова Глобална 42 V AC / DC Адаптер Компатибилен со Freego EV K7 K7-S K7-10 36 V 36 Volt 36 Volts 36 VDC 36 V 36 VDC Литиум Li-ion Батерија Пакет Eectric Удар Скутер Свитлива Електричен Мотор Tricycle Виткање Електрични Trike E-Виткање E-Велосипед E-Tricycle Freego-EV Freego EV +42 V 42.2 Ах Литиум Батерија Нов Виткање Електричен Мотор Tricycle ES18s A;.Во Голема Работна Состојба.Up Bright Нова Глобална 42 V AC / DC Адаптер Компатибилен со Freego EV K7 K7-S K7-10 36 V 36 Volt 36 Volts 36 VDC 36 V 36 VDC Литиум Li-ion Батерија Пакет Eectric Удар Скутер Свитлива Електричен Мотор Tricycle Виткање Електрични Trike E-Виткање E-Велосипед E-Tricycle Freego-EV Freego EV +42 V 42.Мора да имате volt метар, со цел да се каже дали или не полначот работи.SCP : излез Краток Спој Заштита).Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.5-инчен 2-тркала Електричен Скутер; Freego Модел : ES-08 S V1.

Детални спецификации

Додатоци на производи