• Свеж
Напојување Замена за Хорда Beq-50 Бас Графички Eq Ефекти на Возилото Адаптер 9V

Напојување Замена за Хорда Beq-50 Бас Графички Eq Ефекти на Возилото Адаптер 9V

Rating 
DEN 1416.00

Од стока
Во магацинот

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бучава без Операција.Пролет Монтирани Совет за Безбедна Конекција. 2 Метар Заоблени Дебели Кабел.Енергетски Ефикасни Наменета за Музичка Опрема.

Детални спецификации

Додатоци на производи