• Свеж
AC/DC Адаптер за Кралската 2-SK0990-000 ILD35-090350 Класа 2 Напојување Полнач, 5 Метри, со LED Индикатор

AC/DC Адаптер за Кралската 2-SK0990-000 ILD35-090350 Класа 2 Напојување Полнач, 5 Метри, со LED Индикатор

Rating 
DEN 143.52

Од стока
Во магацинот

Текст : 100 V - 240 V во светот.Бренд Нови, Високо Квалитетни AC Ѕид Напојување Адаптер за Полнач, не е оригинална, но 100% компатибилен.Интелигентни Префрлување коло ќе ја признае целосната батеријата & автоматски се префрлува на штедење Plug никогаш не се загрева или overcharges батеријата, Краток спој заштита.Ве молиме не мешајте нас со низок квалитет / низок тековната оние на пазарот.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел се наведени во оваа листа, ако вашиот модел не е во листата, ве молиме да ни испрати прашање да се потврди компатибилноста.Премиум Квалитет AC Адаптер.

Детални спецификации

Додатоци на производи