• Свеж
UpBright Полнење преку USB Кабел КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Полнач Кабелот за Напојување Компатибилен со Divoom Voombox Партија Ултра Солиден Преносни Bluetooth 4.0 Говорникот 21160 21161 Патува

UpBright Полнење преку USB Кабел КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Полнач Кабелот за Напојување Компатибилен со Divoom Voombox Партија Ултра Солиден

Rating 
DEN 119.76

Од стока
Во магацинот

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright НОВИ Полнење преку USB Кабел КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Полнач Кабелот за Напојување Компатибилен со Divoom Voombox Партија Ултра Солиден Пренослива Безжична Bluetooth 4.0 Говорникот 21160 21161. Компатибилен со : Divoom Voombox-Патна 3 3nd III Ултра Солиден Преносни Bluetooth 4.0 Безжичен Звучник 1062491; Divoom Voombox-Ongo Отпорен на Вода Преносни Bluetooth 4.0 Безжична Стерео Звучник 18622 18627 DV-ONGO-Зелена.

Детални спецификации

Додатоци на производи