• Свеж
WeGuard AC Адаптер за Полнач за ProForm 750R Rower Напојување Кабелот Мрежа PSU

WeGuard AC Адаптер за Полнач за ProForm 750R Rower Напојување Кабелот Мрежа PSU

Rating 
DEN 575.76

Од стока
Во магацинот

Влезен Напон: 100-240 VAC.OVP、OCP и SCP заштита:во Текот Напон излез Заштита、Текот на Тековната излез Заштита и излез Краток Спој Заштита.Забелешка : ве Молиме да обрнете внимание за да ги позитивните и негативните столбови на AC DC Адаптер.Овој Адаптер моќ е направен од подобро материјал.Ви даваат многу повеќе безбедност.Пакет содржи : 1 x AC Адаптер за полнач.We Guard AC Адаптер за Полнач за Pro Form 750 R Rower Напојување Кабелот Мрежа PSUInput Напон: 100-240 VAC 50/60 Hz ве Молиме потврдете го моделот на вашиот уред пред да ја купите нашите производи.OVP、OCP и SCP заштита Како да контактирате со нас? Можете да не контактирате директно од Вашата Сметка.Лоцира цел и кликнете на "Проблемот со оваа цел?" копчето.Вашата поддршка за нашиот бизнис и вашето трпение за ова прашање ќе биде навистина ценети.

Детални спецификации

Додатоци на производи