• Свеж
UpBright 12V AC/DC Адаптер Компатибилен со Korg DSA-42D-12 1 120350 DSA-42D-121 1120350 DVE Stontronics T3837ST T3241ST PW160 Тип KA1200F05 Ault 12VDC 3.5 ЕДЕН DC12V 3500mA 42W Напојување Полначот 5.5 мм

UpBright 12V AC/DC Адаптер Компатибилен со Korg DSA-42D-12 1 120350 DSA-42D-121 1120350 DVE Stontronics T3837ST T3241ST PW160 Тип

Rating 
DEN 372.96

Од стока
Во магацинот

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нова Глобална 12 V AC / DC Адаптер Компатибилен со Korg DSA-42 D-12 1 120350 DSA42 D-121 120350 DSA-42 D-12 1120350 DSA-42 D-121120350 DVE 12 VDC 3.5 A - 4А-DC12 V 3.5 A - 4.0 A 42 W 12.0 V Префрлување Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа ПСУ (w/ Центар Pin Барел Приклучок и ОД : 5.5 мм x ID : 2.1 mm / 2.5 mm Барел Круг Smart Plug Совет.За Повеќе Компатибилност.).Компатибилен со : Stontronics Ltd.Модел DSA-42 D-12 1 120350 DVE DSA-42 D-121 120350 Серија Линеарна P/N : T3837 ST T3241 ST +12 V 3.5 12 VDC 3.5 Префрлување НА Напојување.Компатибилен со : МОДЕЛ : PW160 ТИП NO : KA1200 F05 Ault I. T. E. 12 VDC 3500m A Напојување.Up Bright Нова Глобална 12 V AC / DC Адаптер Компатибилен со Korg DSA-42 D-12 1 120350 DSA42 D-121 120350 DSA-42 D-12 1120350 DSA-42 D-121120350 DVE 12 VDC 3.5 A - 4А-DC12 V 3.5 A - 4.0 A 42 W 12.0 V Префрлување Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа ПСУ (w/ Центар Pin Барел Приклучок и ОД : 5.5 мм x ID : 2.1 mm / 2.5 mm Барел Круг Smart Plug Совет.За Повеќе Компатибилност.) CECCCROHS 100-240.

Детални спецификации

Додатоци на производи