• Свеж
AC Адаптер - Напојување за Headrush Looperboard Напредни Перформанси Looper

AC Адаптер - Напојување за Headrush Looperboard Напредни Перформанси Looper

Rating 
DEN 838.80

Од стока
Во магацинот

Бренд нови ac adapte.Здраво на квалитетот на музички инструменти напојување.Ги поддржува меѓународните напони. 30 Дена Гаранција за враќање на Парите / 12-месечен се грижи слободен гаранција за нашиот производ, ве Молиме контактирајте не со било какви прашања или проблеми.AC/DC Адаптер со OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).

Детални спецификации

Додатоци на производи