• Свеж
Батерија на AAA Батерија Батерии најголемиот Дел Никел Hydride Батерија Ni-Мз 1800Mah 1.2 V. 1.2 V 6Pcs

Батерија на AAA Батерија Батерии најголемиот Дел Никел Hydride Батерија Ni-Мз 1800Mah 1.2 V. 1.2 V 6Pcs

Rating 
DEN 1324.80

Од стока
Во магацинот

Не надополнување на клетките или фрлете ги исклучи нив во огнот.Безбеден и еколошки, екстремни долго полни кругови, одлична за долгорочна дневна употреба.Загарантирана да го заштитите уредот од штетна протекување. Ве молиме овозможи мало боја отстапување помеѓу хартија картички и фотографии е прикажано.Ние бидете сигурни дека ја имате најновата, најголема врвни батеријата, во секое време.

Детални спецификации

Додатоци на производи